E martë, 21 Nëntor 2017

Tema: mustafa

isa mustafa

Mustafa e ka nji porosi të preme për komisionin e Demarkacionit

Lideri i LDK's, Isa Mustafa në nji postim në Facebook ka thanë se qytetarët e Pejës dhe të Rugovës e dijnë se ku asht...

Mustafa i bindun: Kemi me kthy kryeqytetin!

Kreu i LDK’s, Isa Mustafa, ka tregue edhe nji herë se prioritet i partisë që ai drejton asht rikthimi i kryeqytetit. Ai mbas mbledhjes së...

Mustafa e jep lajmin: Arbani do ta fitojë Prishtinën

Lidhja Demokratike e Kosovës asht në ballotazh për Komunën ma të madhe, atë të Prishtinës. Kandidati i LDK's do të përballet me Shpend Ahmetin, i...

Mustafa: Pres që qytetarët me zgjedhë ma të mirët

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka votue në shkollën ‘Hasan Prishtina’ në kryeqytet. Ish-kryeministri Mustafa, mbas votimit në nji deklaratë për media...
shpend ahmeti

Shpendi ja kthen keq Mustafës: Mjaft me propaganda të kota!

I shpejtë, në përgjigjen e tij ka qenë Shpend Ahmeti, për kryetarin e LDK's Isa Mustafën. Ish- kryeministri Mustafa i ka kujtue kryetarit aktual të...

Mustafa e ‘godet’ Vetëvendosjen: Kjo asht partia e cila jau fitoi...

Ish- Kryeministri i Kosovës, njiherësh Kryetar i LDK's, Isa Mustafa, ja ka kujtue Lëvizjes Vetëvendosje se si në vitin 2013 ata arritën me fitue...

Mustafa: LDK asht zgjidhja për Kosovën

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka thanë se partia që ai drejton asht zgjidhja për Kosovën. Ai me anë të nji postimi...

Mustafa zbulon moton e LDK’s për zgjedhjet lokale

Kryetari i LDK's, Isa Mustafa, gjatë takimit me kandidatët për kryetarë të komunave dhe kandidatët për asambleistë, ka zbulue edhe moton e partisë për...

Mustafa e merr nji vendim për orenditë e kryeministrisë!

Ish- kryeministri i Republikës, Isa Mustafa, përveç që i ka dorëzue sot zyrtarisht me ceremoni detyrën, Kryeministrit Ramush Haradinaj, ka mendue që gjanat e...

‘Godet’ Mustafa: Ky koalicion duhet m’u rrxue sot

Kryetari i LDK's, Isa Mustafa ka thanë se asht e tmerrshme gjendja në Kuvendin e Kosovës. “Zgjidhja është në shumicën shqiptare në Kuvend. Prandaj sot...