E mërkurë, 22 Nëntor 2017

Tema: nderime

Veseli, nderime në Prekaz: Ende kemi shumë për me ba në...

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, me rastin e Ditës së Flamurit, ditëlindjes së komandantit legjendar Adem Jashari dhe daljes së...

Nderime të nalta po bahen në Prekaz për Festat e Nandorit

Vendlindja e komandantit legjendar të UÇK's Adem Jashari sot ishte ba vend i vizitorëve të shumtë nga të katër anët e vendit. Prekazi legjendar vizitohet...