E premte, 24 Nëntor 2017

Tema: new york

Zjarr i madh në New York, 100 zjarrfikëse në luftë me...

Ma s'paku 100 zjarrfikës po luftojnë kundër nji zjarri masiv që ka ra në nji ndërtesë banimi në Hamilton Heights tue shpërnda re t'errëta...

Bjen nga ballkoni i godinës, diplomati i njoftun vdes në New...

Nji diplomat australian ka gjetë vdekjen, mbasi u rrxue nga nji ballkoni i nji godine në New York, derisa shoqnohej me miqtë. Julian Simpson, 30...

Publikohet video e 5 shokëve argjentinas me bicikleta, disa minuta para...

Ka rrjedhë në internet nji video e pesë shokëve nga Argjentina, të cilët humbën jetën në sulmin terrorist në New York. Ata kishin udhëtue për...

5 shokë argjentinas në mesin e të vramëve në sulmin e...

Pesë shokë nga Argjentina janë në mesin e atyne që u vranë në sulmin terrorist me kamion në New York të Martën. Tetë persona janë...

Momenti kur agresori i sulmit në New York plagoset nga policia...

Janë publikue pamjet e agresorit që jau mori jetën 8 personave dhe plagosi 12 të tjerë në New York, mbasi nji kamion asht futë...

Ky asht autori i sulmit me kamion në New York (foto)

Nji emigrant nga Uzbekistani asht autori i dyshuem i sulmit me kamion në New York, ku 8 persona humbën jetën dhe disa të tjerë...

Sulmi me 8 të vdekun në SHBA, pamjet e para nga...

Daily Mail ka publikue pamjet e para të agresorit, i cili shkaktoi vdekjen e 8 personave në New York të SHBA've, mbasi shkeli me...

LIVE: Shkon në 6 numri i të vdekunve në New York,...

Gjashtë asht numri i të vdekunve si pasojë e nji sulmi në Manhattan në New York. NBC News raporton se 15 persona tjerë kanë mbet...

Nji shtëpi për familjen Obama në New York, a asht...

Nji shtëpi në New York për Barack dhe Michelle Obama. Simbas New York Post, ish-Presidenti dhe bashkëshortja e tij po përfundojnë blemjen e nji apartamenti...

Kur Rita i çon kambët e ‘tranon’ krejt New York’un (foto...

Rita Ora po xhiron nji video të re muzikore. Por teksa realizonte xhirimet, kangëtarja shqiptare ekspozoi ma shumë se ç’duhet. Fotot e saj në New York...