E enjte, 21 Shtator 2017

Tema: new york

A kanë me u takue Thaçi e Vucic në New York?

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vucic, ka paralajmërue se në margjinat e Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkueme në New York ka m'i pasë...

Hyni mbrenda festave sekrete të seksit në New York (foto, kujdes...

Ky set me foto intime zbulon se si janë festat e seksit në qytetin e New Yorkut. Këto klube seksi shërbejnë vetëm për anëtarët e...

Identifikohet viktima e sulmit të 11 Shtatorit

Mbetjet mortore të nji njeriu që ka humbe jetën në sulmin terrorist të 11 Shtatorit në Qendrën Botnore Tregtare në New York, janë identifikue...

Kim vjen tash pa jelek e me trenerka adidas! (foto +18)

Seksbomba 36-vjeçare amerikane Kim Kardashian asht pa tue shëtit rreth Manhatanit, e veshun me tuta nga Adidas dhe atlete, por ajo që ka tërheq...

35 të lënduem prej nji shpërthimi në New York (video)

Ekipet emergjente amerikane kanë intervenue mbas raportimeve se në nji bodrum të nji ndërtese në New York kishte shpërthye nji zjarr i madh. Së paku...

Pamje tronditëse nga sulmi në New York, qysh ndodhi krejt ngjarja!...

Ky asht nji moment mjaft tronditës kur nji shofër në ndikimin e marihuanës goditi disa përsona me kerrin e tij në sheshin kryesor të...

1 i vdekun dhe 12 të plagosun në New York

Nji person ka vdekë dhe të paktën 12 të tjerë u plagosën, mbasi nji kerr me shpejtësi goditi kambësorë të shumtë në Times Square...

Ky asht kryeqyteti fantazmë, ku nuk jeton askush! 6 herë ma...

Egziston nji qytet në Burma që pothuejse krejt bota perendimore nuk ka ndigjue për të, e kjo asht e çuditshme, për shkak se asht gjashtë herë...

Panik në stacionin e trenit në New York, disa të plagosun...

Kaos dhe panik asht verifikue në New York, kur nji tren udhëtarësh me 1.200 pasagjerë në bord ka mbetë i bllokuem për tre orë...

Kina planifikon me e ndërtue nji qytet të ri gati tre...

Nji rajon deri tash anonim, Xiongan, afer kryeqyteti kinez, te mbuluem nga ndotja e ambientit, ka qene i pushtuem nga blemesit e shpijave. Kjo, mbas...