E premte, 24 Nëntor 2017

Tema: nice

Shkatërrohet rrjeti i prostitucionit, arrestohen 14 prostituta dhe 3 shqiptarë

Ma s'paku 17 persona, mes të cilëve tre shqiptarë kanë përfundue mëngjesin e djeshëm në prangat e policisë franceze gjatë shkatërrimit të nji rrjeti...

Kush janë shqiptarët e arrestuem për sulmin terrorist në Francë?

Pesë muej mbas sulmit terrorist, në Nice të Francës, prokurorët kanë mbajtë në burg tre shqiptarë të tjerë, të akuzuem se kanë ndihmue Mohamed...

Zbulimi qe ju shokon për Nicen, të implikuem edhe policët!

Nuk ka qenë policia ajo që ka ndalue kamionin që u përplas me turmën në Nice, në Korrik të këtij viti, ku gjetën vdekjen...
video

Balotelli s’po din me u ndalë, shënoi super goll dhe sonte

Mario Balotelli po vazhdon të impresionojë me paraqitjet e tij te ekipi francez, Nice. Sulmuesi italian ka gjetë udhën e gollit edhe sonte në kuadër të...

Video: Balotelli nuk ndalet, shënon edhe dy golla

Sulmuesi italian, Mario Balotelli doket përfundimisht se e ka gjetë formën e tij optimale në kampionatin francez, Ligue 1. Në ndeshjen e djeshme kundër Monacos,...
video

Video: “Çartet” Balotelli, prapë ka shënue goll sonte

Mario Baloteli ka realizue goll për Nicen kundër Monacos. Momentalisht rezultati asht 2:0./Rrokum.TV

Arrestohen 8 persona të përfshimë në masakrën e Nicë’s

Prokuroria e Parisit raporton se 8 persona të tjerë janë arrestue mbasi dyshohen si të përfshimë në masakrën e Nicës, ku 86 njerëz mbetën...

Qe qysh u evakuue aeroporti ne Nice, dyshohet për bombë!

Ende nuk asht raportue zyrtarisht për gjetje të ndonji eksplozivi, mirëpo mediat lokale shkruejnë se asht gjet nji pako e dyshimtë në te cilët...

Heroi motorist i Nice: Tentova me ja çelë derën kamionit, por…

Aleksander Migues quhet motoristi që u hodh mes rrotave të kamionit të terroristit që kreu masakrën në Nice, ditën e festës së Basties. "Pashë kamionin që...

Ky asht rrefimi i motoristit hero në sulmin e Nicës!

Motoçiklisti Alexander Migues, i cili tentoi me ndalue kamionistin, Mohamed Bouhlel, që të mos ecte me shpejtësi mbi turmën e njerëzve mbramjen e së...