E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: No Kosova in UNESCO

Dacic falenderon studentët për fushatën “No Kosovo in UNESCO”, paralajmëron vizitë...

Ministri i jashtëm serb Ivica Dacic, ka takue përfaqësuesit e organizatave të studentëve të universiteteve të Beogradit dhe Prishtinës, të cilët vitin e kaluem...