E hënë, 11 Dhjetor 2017

Tema: pedofilia

Prifti britanik i akuzuem për pedofili, shkova në Kosovë me pare...

Prifti Laurence Soper, që u arrestue vitin e kaluem në Pejë, mbasi ndaj tij ekzistonte nji fletarrest ndërkombëtar nën dyshimin për pedofili ndaj 10...

Ndodh edhe kjo, legalizohet pedofilia n’Turqi

Gjykata Kushtetuese turke ka vendos me anulue nji dispozitë që denon krejt aktet seksuale ndaj femive nën moshën 15 vjet, si “abuzim seksual”, e...

Edhe mediat serbe shkruejnë për rastin e pjesëtarit të FSK’s në...

Rasti i pedofilizmit i kryem nga pjesëtari i FSK me të mitunën në SHBA, asht trajtue edhe në mediat serbe. Pjesëtari i FSK's, Ismail Sekiraqa...

A ishte pedofil Michael Jackson? Qe çka asht gjetë në shtëpinë...

Pak ditë nga përvjetori i shtatë i vdekjes së Michael Jackson, rikthehen akuzat ndaj tij për abuzim me fmitë. Amerikania “Radar” shkruen se posedon...

“Bajmë nji fëmi bashkë dhe…”, mesazhet zbulojnë planet shokuese të dy...

Kapja e dy pedofilëve, nji burrë dhe nji grue, ka zbulue detaje shokuese të planeve të tyne. Aimee Esnee, 30 vjeçe, dhe Philip Riddiford-Bell, 32...

Frodo i “Lord of the Rings”: Në Hollywood ka nji rrjet...

Në Hollywood ka ekzistue, ekziston dhe ka me ekzistue nji rrjet i sofistikuem pedofilie që abuzon me fëmit aktorë. Kjo asht deklarata e Elijah Wood,...

Kushtetuesja lejon amnistimin e të denuemve për krime zgjedhore dhe pedofili

Gjykata Kushtetuese e Maqedonisë në mbledhjen e sotme me shumicë votash vendosi për anulimin e Ligjit për ndryshime dhe plotësime të Ligjit për falje...