E premte, 24 Nëntor 2017

Tema: pogba

Pogba nga Meka: Gjaja ma e bukur që kam pa në...

Ylli francez i Manchester United, Paul Pogba, asht tue ba pelegrinazh në qytetin e shejt të Islamit në Mekkke, për me shënue fillimin e Muejit...

Lojtari ma i shtrejt në historinë e futbollit e viziton Meken...

Lojtarit ma i shtrejt në historinë e futbollit, Paul Pogba, ka vendosë me vizitue qytetin e Mekës. Ylli i Manchester United, asht fotografue në Meke, për...
video

Nuk u transmetue në TV, kqyreni çka ka ba Pogba (video)

Mbas triumfit 2-0 ndaj Ajaxit, Manchester United për herë të parë në histori fitoi trofeun në Europa League. Fishkëllima e fundit e referitt i dhezi...

Pogba ish shokëve të tij: Shihemi në Shkup!

Paul Pogba ishte ndër ma të mirët në finalen e Europa League kundër ekipit të famshëm holandez Ajax, tue shënue gollin e epërsisë në...

Paul Pogba sherr me tifozin në restorant (video)

Lojtari ma i shtrejt të botë, Paul Pogba ka qenë pjesë e nji sherri me tifozët e Manchester United, të cilët kanë reague keq...
video

Kqyreni çka i bajnë Ibrahimovic e Henry – Pogba’s, gjatë nji...

Zlatan Ibrahimovic e ka ngacmue Paul Pogban gjatë nji interviste me Thierry Henry për televizionin “Sky”. Sulmuesi i Manchester Unitedit derisa po intervistohej i ka...
video

Kqyreni çka bajnë Ibra dhe Pogba në intervistën mbas ndeshjes (video)

Zlatan Ibrahimovic dhe Paul Pogba kanë dhurue spektakël në intervistën mbas ndeshjes me Crystal Palace. Mbas deklaratave për ndeshjen, gazetari e ka pyetë suedezin nëse...

Tifozët, hajgare me Pogba dhe kërkojnë denimin e Juventusit që shiti...

Humbja e Manchester United 3-1 përballë Watfordit ka irritue tifozët e Manchester United, të cilët mesa doket nuk e kanë kapërdi ende shifrën e...

Ish e dashuna seksi e Justin Bieber kapet “mat” me Pogba...

Paul Pogba ka tërheqë sërish vëmendjen e medieve në Angli, këtë herë jo në fushën e gjelbërt, por jashtë saj. Blerma ma e shtrejtë në...

Video: Ibrahimovic ban hajgare me Pogba, kqyreni për çka asht fjala!

Manchester Unitedi shënoi fitoren e dytë në Premier League. Ekipi i drejtuem nga Jose Mourinho ka mposhtë 2 me 0 Southamptonin, me dy golla të shënuem...