E diel, 21 Janar 2018

Tema: publiku

Mirë se vini në ‘Javën e Universitetit’: Seks në publik, kokainë...

Seks në publik, kokainë e thithun hapun nga organet gjenitale mashkullore. Nji student që vrapon me nji flakahedhës. Mirë se vini në javën e parë...

Mbani frymën: Yjet që kanë shokue me zhveshjet e tyne (foto...

Kush zhvishet ma shumë, merr ma shumë vëmendje. Duket se kjo asht aksioma e yjeve. Shumë prej tyne tashma po dalin gjithmonë e ma të zhveshuna. Këto...

Mbani frymën djema, këto janë yjet që e kanë kallxue në...

Shumë yje e kanë ba. Për shkak se duhet me ekspozue sa ma shumë mish, e teprojnë dhe tregojnë ma shumë se ç’duhet. Ky asht nji...

Mbani frymën, këto janë yjet që u deshën në publik! (foto...

Modelja e njoftun, JoJo Babie u ba e fundit prej yjeve që kanë ekspozue ‘thundrën e gamiljes’, ose ndryshe buzët e vaginës. Për shkak të...

Rishfaqet mbas 8 muejsh grueja e diktatorit korean! (foto)

Mbasi ishte zhduk prej ma shumë se tetë muejsh, grueja e diktatorit të Koresë së Veriut, Ri Sol Ju asht shfaq në publik. Ajo u...

Video: Era Istrefi tranon anglezët

Kangëtarja e njohun Era Istrefi, ditëve të fundit asht tue qëndrue në Londër. Përveç që po shijon sukseset e saj, Istrefi tashma asht ba pjesë edhe e...

Kush janë yjet që ja kallxuen ‘zogun’ publikut (+18)

Viti 2016, ka qenë viti i zhveshjes. Këtë e themi mbasi nuk ka ndodh asnjiherë ma parë, që fytyrat fublike të dalin aq pa komplekse...