E premte, 15 Dhjetor 2017

Tema: qeni

Tërmeti në Meksikë: Bota mahnitet me qenin që pshtoi 52 jetë...

Nji qen ka marrë epitetin e heroit mbasi ka marrë pjesë në kërkimin e të mbijetuemve mbas tërmetit shkatërrues që goditi Meksikën. Qeni me emnin...

Kjo video prekëse ka me jua zbukurue ditën

Shkëputeni pak vëmendjen nga fushata politike. Kjo video po ban xhiron e rrjetit. Pamjet prekëse tregojnë momentin kur nji djalosh takohet me qenin e tij të...

Mos e huqni, qysh duket perpara e tepermas krejt cullak Soraja!...

Soraja Vucelic ka postue disa foto tejet seksi. Ajo ka ndez rrjetet sociale me këto foto, ku asnjani nuk shikon qenushin por linjat e saj...
video

Kqyreni qysh maca e pshton portierin pa ‘hangër’ goll (video)

Nji ngjare e pazakonshme ka ndodhë në ligat e ulëta të futbollit kilian. Në ndeshjen ndërmjet ekipeve Transandino dhe Derportes Malipile, qeni e ka evitue...

Kur qeni nuk e ngon Putinin, çka i ban ai (...

Në prag 'intervistës se djeshme me gazetarët japonezë, presidenti rus Vladimir Putin paraqiti qenin e tij. Këtë qen, përcjell Telegrafi, ai e kishte marrë si...

Rrefimi për qenin dhuratë dhe shkuemja e Putinit n’Japoni

Presidenti rus, Vladimir Putin theksoi sot se shpresonte normalizimin e plotë të marrëdhanieve ruso-japoneze tue e cilësue si anakronizëm mungesën e nji traktati paqeje...
video

Video: Kqyreni qysh qeni e pshton portierin!

Nji ngjare e pazakonshme ka ndodhë në ligat e ulëta të futbollit kilian. Në ndeshjen ndërmjet ekipeve Transandino dhe Derportes Malipile, qeni e ka evitue...

Dikush po ja kqyrë të pasmet ‘msheftazi’ Vildane Zenelit!

Si zakonisht Vildane Zeneli postoi nji fotografi provokative, por ajo çfarë po bje tjetër në sy asht kush e kqyrë  mbas. Trupin e saj super seksi,...

Mesfushori i Real Madrid’it zbulon se ka nji qen me emnin...

Mesfushori i Real Madrid, Isco, ka zbulue se ka në shtëpinë e tij nji qen të cilin e ka quejtë Mesi. Ai sqaron se, ketë...
qenii

Qeni qe bani historinë, qe pse!

Ky qen ka ba historinë e vet, sepse me gjase asht merzit në tribuna dhe asht futë në fushën e lojës ku po zhvillohej...