E premte, 15 Dhjetor 2017

Tema: qeveri

PAN e VV: S’ka nevojë për Qeveri gjithëpërfshimëse!

Deputeti i AAK's (nga koalicioni PAN) Pal Lekaj ka vlerësue se zgjedhjet e 11 Qershorit kanë kallxue se kush asht fitues e kush asht...

A po rrëshqet Shqipnia drejt zgjedhjeve të reja!

Qeveria në Shqipni ka fillue të luhatet dhe simbas kercënimit të kryeparlamentarit Ilir Meta, vendi mund të shkojë në zgjedhje të reja, ndërsa në...
isaa

Kryeministri jep lajmin për vizat, permend vetëm javët!

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa ka njoftu sot kabinetin e tij në lidhje me vizitën në Bruksel. Tha se gjatë kësaj vizite ka marrë vlerësime...