E shtunë, 21 Tetor 2017

Tema: Ramiz Lladrovci

Protesta ndaj Ramiz Lladrovcit, kjo asht arsyeja

Në qytetin e Drenasit, përkatësisht te objekti i komunës momentalisht asht tue u mbajtë nji protestë, për me shprehë pakënaqësi për rrugën Kroi i...

Lladrovci: Jap dorëheqje nëse…

Kryetari aktual i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka thanë se ka me dhanë dorëheqje nga gara për kryetar komune, nëse kundërkandidatët e tij...

Policia jep detaje për sulmin ndaj Lladrovcit

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka sqarue sulmin që disa persona ia kanë ba kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovci. “Viktima mashkull K/Shqiptar ka...

Sulmi ndaj Lladrovcit, qe kush merret në pyetje nga policia

Naim Bazaj, kryetari i kuvendit komunal të Drenasit, momentalisht asht tue u marrë në pyetje nga policia në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të Randa...

PDK merr nji “goditje” të madhe në Drenas (foto)

Partia Demokratike e Kosovës dhe kandidati i saj për kryetar të Drenasit, Ramiz Lladrovci, kanë marrë dje edhe nji goditje. Njani nga njerëzit ma me...

Vdekja e dy të rijve në aksident, Lladrovci merr këtë vendim

Nga aksidenti i mbramshëm në Komoran, dy të ri nga Komuna e Drenasit kanë humbë jetën. Për këtë, kryetari aktual i Komunës së Drenasit, Ramiz...

Kjo asht ligjerata e Ramiz Lladrovcit në Graz të Austrisë

Në fund të vizitës së tij të ngjeshun në Austri, kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, mbajti nji fjalim para studentëve dhe profesorëve...

Edhe nji anëtar i PDK’s kundër Ramiz Lladrovcit

Anëtari i Kryesisë së PDK, Naim Bazaj, i cili asht edhe kryesues i Kuvendit Komunal të Drenasit në nji prononcim për KALLXO.com ka thanë...

Dikush nga PDK nuk po e mbështet Lladrovcin për kryetar të...

Kandidatura e Ramiz Lladrovcit në komunën e Drenasit duket se nuk po pritet mirë as nga disa eksponentë mbrenda PDK’s. Deputeti Bislim Zogaj nga PDK...

A ka me kandidue prapë Ramiz Lladrovci për kryetar të Drenasit?...

Partia Demokratike e Kosovës mbramë ka zyrtarizue listën e kandidatëve në 30 komuna. Kryesia e kësaj partie ka vendosë me garue përsëri me Ramiz Lladrovcin...