E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: Rihanna

A asht shtatzanë Rihanna, binduni edhe ju! (foto +18)

Thashethemet se diva e skenave botnore Rihanna  asht shtatzanë ka kohë që qarkullojnë. Kjo për arsye se në paraqitjet e saj të fundit Rihanna duket...

Rihanna të len pa fjalë me pamjen e re në Barbados...

Ajo asht krenare për trashëgiminë e saj nga Barbados. Kangëtarja mori pjesë në karnavalet legjendare në Crop Over, Festival në ishullin e saj të lindjes,...

Bebe Rexha sulmon publikisht Rihhana’n?! (foto)

Duket se kangëtarja dhe tekstshkruesja me origjinë shqiptare ka nji hatërmbetje që e ka mbajtë për vite të msheftë kundrejt Rihanna's. Duket se kanga “Monster” e...

A asht Rihanna shtatzanë?, shihni këto foto (foto)

Disa foto të reja që qarkullojnë në rrjet,  nxisin dyshimet se ylli i muzikës Pop, Rihanna mundet me qenë shtatzanë. Nga këto foto mundet me...

The Sun zbulon skandalin e lojtarëve të PSG para ndeshjes kundër...

"Remontada" e Barcelonës kundër PSG në Champions League ka me u mbajtë mend gjatë dhe ka me u tregue ndër breza për dramën në fund të...

Shperthen edhe Rihanna, kjo çka i thotë Trump’it ka me ju...

Kangëtarja e famshme Rihanna i asht përgjigj urdhnit të Presidentit Donald J. Trump për ndalimin e refugjatëve dhe emigrantëve nga shtatë vendet me shumicë...

Vjen deklarata shokuese e Rihanna: Këta dy sportistë i kam ‘shfrytëzue’...

Drake dhe Rihanna i kanë dhanë fund lidhjes së tyne para do dite, sepse reperi kishte nisë nji romancë ma të re me dikend...

Foto: Gjesti i Rihanna’s tmerron fansat!

Gjatë përformancës së saj në MTV Video Music Awards, kangëtarja 28 vjeçare Rihanna kishte përthyee gishtin e saj e të vogël në nji mënyrë...

Reagimi epik kur pa n’udhe Rihanna’n! Qe foto që po bahet...

Foto e nji kambësori që sheh i mahnitun Rihannën n'udhe asht ba virale në rrjetet sociale. Reagimi i ftyrës i 18-vjeçarit Johnathan Galunas kur pa divën...

Drake kallxon që asht i dashunuem në Rihannan, kqyreni çka ndodh...

Drake i ka zbulue botës lidhjen e tij të përfolun me Rihanën. Kangëtari kanadez e puthi kangëtaren nga Barbadosi në momentin që po i dorëzonte çmimin...