E mërkurë, 22 Nëntor 2017

Tema: rrximi

Momenti kur nji nga modelet rrxohet në sfilatën e Victoria’s Secret...

Sfilata e Victoria’s Secret u mbajt sot në Shangai të Kinës, por nuk ka kalue pa incidente. Disa modele dhe kangëtarja Katy Perry nuk u...

Populli dhe ushtria çohen në protesta për me rrxue diktatorin ma...

Mija protestues po mblidhen në kryeqytetin e Zimbabwes, Harare, për me kërkue dorëheqjen e Presidentit Robert Mugabe, i cili ka qënë në pushtet që...
ilir deda

E zbulon Ilir Deda: Qe kur kemi me inicue mocionin për...

Deputeti i Alternativës, Ilir Deda, në nji prononcim për Gazeta Blic ka folë për mocionin për Qeverinë Haradinaj. Deputeti Deda tha se ka me përkrah...

Rrxohet aeroplani në Rusi, pshton mrekullisht vetëm nji çikë 4-vjeçare

Nji avion i vogël pasagjerësh asht rrxue në Lindjen e Largët në Rusi, ku si pasojë kanë humbë jetën 6 nga 7 personat që...

Uppss – Kqyreni çka i ndodhi Luanes ‘live’ në skenë! (video)

Luana Vjollca ka pak javë që ka startue me nji emision të saj të ri. Ajo ka publikue edhe vet nji moment kur gjate emisioni...

Rrxohet helikopteri në Arabinë Saudite, humb jetë princi dhe disa zyrtarë...

Rrxohet nji helikopter në Arabinë Saudite ku ndodhej nji princ dhe zyrtarët e nivelit të naltë. Njoftohet se personat në helikopter kanë humbë jetën,...
Deontay Wilder

“Bisha” Wilder e “sakaton” kundërshtarin qysh në raundin e parë (video)

Deontay Wilder, kampion i botës në peshat e randa, arriti me mbrojt titullin për herë të gjashtë radhazi. "Bisha" amerikane, nuk i dha hapsinë kundërshtarit...

Haliti e ka nji përgjigje për ata që dojnë me ‘rrxue’...

Paralajmërimet e Nënkryetarit të LDK's, Lutfi Haziri për nji mocion mosbesimi ndaj Qeverisë Haradinaj, i ka vlerësue si pjesë të fushatës elektorale anëtari i...

Luta e zbulon se kur mundet me pasë mocion për rrximin...

Nënkryetari i LDK's dhe njiherësh Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri nuk e ka mohue se në nji t'ardhme të afërt mundet m'u ba nji...

Helikopteri rus me 8 persona në bord rrxohet në Arctic pranë...

Nji helikopter rus asht rrxue në det, në Svalbard të Norvegjisë në Arctic, njoftuen shërbimet norvegjeze të pshtimit. Ende nuk ka informata për fatin e...