E premte, 24 Nëntor 2017

Tema: seksi

Belén Rodríguez

Uouuu! Nuk përmbahet Belen… tregon ‘live’ në TV ‘zogun’ dhe gjoksin...

María Belén Rodríguez Cozzani, e njoftun thjesht si Belén Rodríguez, asht tregue “e pakujdesshme” gjatë shfaqjes së mbramjes të Maurizio Costanzos. Modelja dhe “showgirl'i” italo-argjentinas,...

Kjo asht shqiptarja e cila guxon me nxjerr ‘zogun’ dhe gjoksin...

Klaudia Brahja asht modelja shqiptare që jeton në Paris, e cila u ba e njoftun së fundi në Shqipni për shkak të disa nudove...
Tracy Saenz

Djema, kjo çikë jau then imagjinatën dhe jo vetëm…(foto +18)

Modelja meksikane, Tracy Saenz, ka ‘thye’ internetin me fotot e saj të fundit në rrjetet sociale. Ajo ka postue foto, në të ciat duket se...

Bleona vjen me fotosesion të ri e me skena të nxeta...

Bleona Qereti ka kohë që nuk ka lansue ndonji projekt të ri muzikor.   Kangëtarja e njoftun, megjithatë aktive tregohet në rrjetet sociale. Në fotosesion e ri,...
Valentina Kolesnikova

S’preferohet për ata që kanë zemër të dobët…(kujdes, video/foto +18)

Valentina Kolesnikova, modele, prezentuese, sportiste ruse dhe tash edhe kangëtare pop-rock, asht shfaqë cullak për “Playboy Italia”. Fotot e saj në poza të ndryshme tregojnë...
Kim Kardashian

Po e krahasojnë me shumë çika, por Kim tregon se hala...

Para do dite, modelja ruse, Anastasia Kvitko, u shpreh se ishte shumë ma e bukur se Kim Kardashian, ndërsa dy modelet krahasohen vetëm sa...

‘Çmendet’ kjo aktore, publikon foto tue ba seks, mbane zemrën! (kujdes...

Melissa Benoist asht nji aktore amerikane dhe kangëtare. Ajo njihet si nji femën që e shijon jetën, ashtu siç ajo deshiron. Ajo ka ba nji...
foto +18

Kjo seksbombë e len në hije Kim’in, këto foto kanë me...

Tashma seks simboli Kim Kardashian, e njohun në botë gjatë dekadës së fundit për format e saj fizike, asht pjesë e së shkuemës, mbasi...

Nji tjetër shqiptare me video porno dhe foto cullak (kujdes pamjet,+16)

Nji tjetër shqiptare ka shokue të gjithë tue i heq  krejt dhe tue dhurue foto cullak për fansat e saj. Por Jessica Ross, shqiptarja që...

Ky studim ju tregon se cila asht ora ma e përshtatshme...

Ora 15:00 asht perfektja me ba seks. Ky asht përfundimi që arriti Alissa Vitti, eksperte e hormoneve dhe autore e librit “WomanCode”, simbas nji...