E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: shkendija

Shkëndija – Milan, shënohet golli i parë (video)

Skuadra e Milanit ka kalue në avantazh kundër ekipit shqiptar Shkëndija 1 me 0. Gollin e epërsisë e ka shënue Cutrone në minutën e 13'të. Shihne...

Gati loja Shkëndija-Milano, këto janë formacionet zyrtare (foto)

Shkëndija në ‘Telekom Arena’ zhvillon ndeshjen e kthimit ndaj Milanit në kuadër të Play Offit të Ligës së Europës. Ndeshja mes Shkëndijës dhe Milanit, fillon...

Shkëndija-Milan, informatë e randësishme për krejt tifozët që kanë me qenë...

Ndeshja e kthimit të Play Off të UEFA Europa League ndërmjet Shkëndijës dhe Milanit ka zgjue interes të madh në opinion dhe këtë javë...

U duk si stërvitje me Shkëndijën, por qe shifra marramendëse që...

Milani ka fitue mbramë kundër Shkëndijës me rezultatin tenistik 6-0. Kjo ndeshje ishte e vlefshme për kualifikimet për fazën e grupeve të Europa League. Edhe...

LIVE shihne ndeshjen mes Milanit dhe Shkëndijes (video)

Klubi shqiptar nga Maqedonia, “Shkëndija” asht tue luejt kundër ekipit të madh italian, “Ac Milan”, e vlefshme për Ligën e Europës. Ma poshtë, e keni...

Shihni çka bajnë lojtarët e Shkëndijës në ‘San Siro’ (video)

Shkëndija përballet me Milanin në “San Siro” në “Play-Off” të Europa League dhe lojtarët duken tejet të motivuem para kësaj ndeshje. Ndeshja fillon ne oren...

Dalin biletat e ndeshjes Shkëndija-Milan, këto janë çmimet

Krejt mbështetësit e Shkëndijës dhe dashamirët e futbollit prej sot kane me mujt me sigurue bileta për ndeshjen historike që Shkendija ka me luejt si vendes kunder...

Milan-Shkendija, ndryshim me randësi nga UEFA

Dueli i parë Milan – Shkëndija luhet fillimisht në San Siro më 17 Gusht, ndërsa takimi i kthimit ka me u luejt më 24...

Shkendija-Milan, Montella me deklaratë të pabesueshme

Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella, ka fole për kundërshtarin për ndeshjen “Play Off” të Europa League. Në nji deklaratë për mediat, tekniku italian befasoi të...

Shkendija i hek krejt, s’un e duron nxehtin në Dubai (foto...

Kangëtarja Shkëndije Mujaj njihet për format e saj bombastike. Shkëndija këto ditë kishte qenë në Dubai për pushime.