E enjte, 18 Janar 2018

Tema: Shoferi

video

Kjo çka ka ndodh në Melburn t’Australisë ka me ju ‘shokue’...

Nji nga qytetet ma të mëdha t'Australisë, Melburn, nji person i armatosun raportohet se ka qellue drejt turmës së njerëzve, ku la të vdekun...
video

Kerri i mbetun në borë rrethohet nga tigrat, po kqyreni çka...

Nji shofer në Kinë e ka pa veten në nji situatë shumë të vështirë, kur kerri i tij kishte mbetë n'udhë të rrëshqitshme, siç doket...

Detaje shokante: Shoferi i kamionit ishte gjallë gjatë sulmit! (foto)

Në kabinën e kamionit të vdekjes duket se ka pasë nji përleshje mes atentatorit dhe shoferit polak. Lukasz Urban, 37 vjet, ishte shoferi i kamionit...

Video qe ju lenë pa mend, shoferi flen tuj e vozitë...

Shoferi i nji tramvaji asht filmue në kamera teksa lëvizte me 64 km/h, ndërsa mbrenda mjetit ndodheshin plot 50 udhëtarë. Shoferi mund të dallohet teksa...

Video: Momenti fatal i garave Rally në Rusi, kqyreni çka ndodh

Nji burrë ka vdekë dhe nji grue asht në gjendje kritike mbasi nji kerr i garave Rally u përplas me kullën e nji marshalli gjatë...

Shumë shpejt në treg kerri unik i Ford!

Kompania Ford ka njoftue planet për të hedhë në treg në vitin 2021 nji kerr plotësisht autonom, simbas “The Wall Street Journal”. Gjigandi i...

Video: Shoferi i çmendun… nga Tirana. Qe çka ban me kerr...

Nji shofer shqiptar, i cili me kerrin e tij, kalon mes për mes lumit Lanë për me dalë në krahun e kundërt të rrugës. https://youtu.be/OCaWZfHCFIE

Foto e këtij polici ka prekë shumë njerëz: Qe pse!

Nji polic amerikan asht tue marrë me qindra vlerësime online mbasi vendosi me nda ushqimin me nji grue të pastrehë gjatë nji rruge. Luke Bonin...

Shoferi humb kerrin e funeralit me kufomën mbrenda

Nji shofer i nji agjencie funerali ndaloi në nji vend për me hangër e për me pi, kur i humbi kerri i varrimit, së...