E premte, 15 Dhjetor 2017

Tema: syte

Shihne edhe ju, krejt sytë janë të Emily (foto +18)

Emily Ratajkowski mori vëmendjen, kur po dilte nga hoteli Ritz, për nji natë jashtë në kryeqytetin francez. Krejt sytë ishin tek ajo kur u paraqit...

Dukuni e mistershme në Tiranë: 30 persona në spital me lotim...

Nji dukuni e pazakontë asht shfaqë mbramjen e djeshme në spitalin “Nanë Tereza” në Tiranë: dheta persona janë paraqitë me simptomat e lotimit, krumjes...

Mshelni sytë, qe ku vijnë yjet e tejdukshme dhe seksi (foto...

JoJoBabie asht nji prej modeleve ma të famshme në botë. Shkak janë asetet e saj. Këtë herë ajo ka provokue tue kallxue gjoksin. Se mos asht e...

Këto 10 sheja paralajmërojnë që duheni me ba nji kontroll të...

Nji nga shejat ma të qarta që kallxon se keni nevojë për syze asht pamundësia për me lexue. Por, ka edhe simptoma të tjera, të...

Ngjyra e syve kallxon se çfarë karakteri keni

Sytë janë pasqyra e shpirtit dhe shpirti asht drejtues i jetës tuej. Të paktën kjo asht ajo që shumë psikologë e pohojnë vazhdimisht. Ka informacione të...

Kjo modele ka nji gjoks qe ju merr sytë (foto +...

Lindsey Kevitch asht modele amerikane shumë e bukur, nji femën e përkryeme, me linja perfekte dhe mbi të gjitha me nji gjoks magjepsës. Ajo vazhdimisht...

Foto: Michelle Obama doket xixë: Renzi nuk ia heq sytë!

Michelle Obama, dukej e mahnitshme në darkën e fundit shtetnore si Zoja e Parë e SHBA've. Çifti Obama priti kryeministrin italian, Matteo Renzi dhe të...
video

Kjo video ju befason, vogëlushja shejtore hap sytë 300 vjet mbas...

Ky asht momenti kur trupi i nji fëmije, që ndërroi jetë 300 vjet ma parë, doket sikur hap sytë papritun. Turistët po vizitonin katedralen Guadalajara në...

Pse krejt po ja ngulin sytë kësaj bukuroshe!

Dietat po japin rezultat. Lauryn Goodman asht në nji formë shumë të mirë fizike. Format e 25-vjeçares ranë në sy teksa po pushon në Mikonos të...

Shejat paralajmëruese për sëmundjet e zemrës gjenden te sytë tuej

Nëse keni vnue re arna të verdha në pjesën e sipërme apo të poshtme të qepallave, afër pjesës së mbrendshme të synit, mund t’i...