E hënë, 11 Dhjetor 2017

Tema: te mbasmet

Ky studim për femnat me të mbasme të mëdhaja ka me...

Ky studim nuk ka lidhje me të mbasmet e bame me silikon apo naj mënyrë tjetër që ka dalë kohët e fundit. Shkencëtarët e Universitetit...

Tranimi – Kur shoqet e ngushta dhe seksi bahen bashkë, janë...

Krejt femnat kanë minimalisht nji shoqe të ngushtë, me të cilën janë të gatshme me nda dhe ba çmenduni. Te njana-tjetra ato gjejnë mbështetjen me...

“Epoka e të mbasmeve”, çikat që kanë thye rrjetin (kujdes, foto...

Tashma asht ba trend që të famshmet dhe jo vetëm, të ndajnë foto në rrjetet sociale, ku në plan të parë vendosin të mbasmet...

Bleona pa të mbrendshme në emision?! (foto +18)

Këtë të Shtune rikthehet në ekranet e Shqipnisë. Por, si çdo herë tjetër, edhe kësaj radhe Bleona ka dijtë të përfolet nga mediet, për shkak...
Sexy

A keni pa njaherë të mbasme si këto?! Janë vërtet pushtuese...

Dikur në faqet e mediave ka qenë padyshim edhe prezentuesja e motit Yanet Garcia. Ajo asht nji femën super-seksi dhe sigurisht ka ba për veti...
Rosie Oliveira

Fituesja e Miss BumBum: Qe femna me të mbasmet ma seksi...

Asht nji konkurs si asnji tjetër. Gratë konkurrojnë për të mbasmet ma seksi në botë. Por, Miss BumBum, që organizohet çdo vit në Brazil, ka fitue...
Marnie Simpson

Marnie nuk i len vend imagjinatës me veshjen e tejdukshme, qet...

Ajo nuk e ka pasë kurrë problem me e shfaqë trupin e saj që asht me ja pasë zili. Marnie Simpson, kësaj here ka dalë...

Rrjeti po thehet nga gjoksi dhe të mbasmet e kësaj bombe...

A asht kjo ‘lepurushja’ ma e nxehtë? Lindsay Pelas asht nji nga modelet ma të fotografueme nga revista Playboy. Për fansat e saj, ajo sjell nji...

Të mbasmet e bukuroshes nga Prishtina që po e ‘dridhin’ rrjetin...

Vildane Zeneli asht nji nga modelet shqiptare ma seksi dhe që ekspozon gjithnji linjat e saj trupore. Bukuroshja nga Prishtina, çdo ditë e ma shumë...

Yjet bajnë gara kush i ka ma të ngushta, qe të...

Yjet bajnë gara se kush vesh brekë sa ma të vogla, derisa postojnë fotot e tyne në rrjetet sociale. Se cilat ishin brekët ma seksi...