E enjte, 18 Janar 2018

Tema: tirana

Befason Alda nga Tirana, kërkon frajer i cili duhet me pasë...

Videoja e nji zoje nga Tirana, e cila kërkon nji person për me kalue natën apo për me shfry epshet e saj seksuale, asht...

Nëse s’keni vendos për pritjen e Vitit të Ri, ky vend...

Nata e ndrrimit të viteve asht tema kryesore e këtyne ditëve. Të gjithë mund të kenë mendue që deri në 12:00 me qëndrue në familje,...

Kqyreni qysh dalin mendsh djemt e lazdrum të Tiranës (foto/video)

Nji organizimi i madh asht ba nga “Rich Kids Tirana” në Bulevardin e Ri të kryeqytetit të Shqipnisë, ku kanë parakalue kerre lukzose si...

Hoxha i VV’s nga Tirana i ‘godet’ keq Molliqajn e Ymerin!...

Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të Vetëvendosjes Elvis Hoxha ka hedh akuza ndaj kryetarit të këtij subjekti Visar Ymerit dhe të rebeluemit të Dardan...

Kjo asht tash kërkesa e ‘shokëve’ nga Shqipnia lidhun me Aida...

Anëtarët e Këshillit të Përgjithshëm të Lëvizjes Vetëvendosje nga Tirana kanë kërkue nga udhëheqja e Vetëvendosjes me shkarkue Aida Dërgutin nga pozita e Nënkryetares...

Mos e huqni këtë pamje spektakolare nga ‘Fshati i Festave’ në...

Në këto ditë festash në çdo cep të qytetit ka energji pozitive, hare e bujari! Ashtu sikurse edhe në kryeqytetet e Europës, edhe Tirana...

Çka po kërkon Qendra e LVV’s në Tiranë prej Visar Ymerit?

Qendra e Lëvizjes “Vetëvendosje” në Tiranë, respektivisht aktivisti i kësaj dege, Arbër Zaimi, kanë kërkue nga kryetari aktual i LVV's, Visar Ymeri, me dhanë...

Kush asht bukuroshja super seksi nga Tirana që po i ‘çmend’...

E njoftun si ‘vajza e drandofillave’ ajo ka rrëmby gjithë vëmendjen e mediave rozë. Bahet fjalë për modelen Ola Gjoka,  nji vajzë super seksi nga...

Çka lanë mbas përmbytjet, qe pamjet e Shqipnisë sot në mëngjes...

Pamjet që shihni vijnë nga autostrada Tiranë-Durrës, konkretisht te “City Park”, pak orë mbas përmbytjeve. Duket sikur gjithçka i ngjan nji vendi që sapo ka...

Meta kambëngul: Demarkacioni me kalue sa ma parë

Demarkacioni me kalue sa ma parë ka porosit, Presidenti i Shqipnisë Ilir Meta gjatë vizitës së Zavendëskryeministrit dhe Ministrit të Diasporës dhe Investimeve Strategjike,...