E hënë, 11 Dhjetor 2017

Tema: transferimet

Lista e 50 lojtarëve të përfolun për transferime në këtë verë

Kjo vere pritet me qene e nxehte edhe ne tregun e transferimeve te lojtareve ne futboll. Calciomercato ka zbulue 50 emna te lojtareve qe perfolen...

25 transferimet e dështueme të vitit 2016 (foto)

Goal.com ka publikue listën e 25 transferimeve të dështueme të vitit 2016. Mes tyne ban pjesë edhe Granit Xhaka, i cili i kushtue Arsenalit gati 45...

100 transferimet ma të shtrejta në futboll

Goal.com ka publikue listën prej 100 transferimeve ma të shtrejta në histori të futbollit. Mesfushori francez, Paul Pogba asht transferimi ma i shtrejt në histori të...

10 transferimet e dështueme të Mourinhos

Trajneri aktual i Manchester United, Jose Mourinho nuk po kalon nji sezon të qetë ma, mbasi po vuen krizën e rezultateve për vetë faktin...

Lista e ekipeve që kanë shpenzue ma së shumti në blemjen...

1. MANCHESTER CITY | €200 milionë euro | Transferimet: John Stones from Everton (€56m); Leroy Sane from Schalke (€44m); Gabriel Jesus from Palmeiras (€32m) 2....

Këto janë nënshkrimet e fundit të lojtarëve me ekipet e reja

Rrokum.TV ju sjell levizjet e fundit te lojtareve qe u banë ne fundin e merkatos. Spikat rikthimi sensacional i David Luiz te Chelsea nga PSG...

20 transferimet ma të shtrejta të kësaj vere, qe ku renditet...

Sezoni veror ka sjellë ndryshime në ekipe, për sa i përket lojtarëve. Por, cilat kanë qenë transferimet ma të shtrejta të kësaj vere? 90 milionë...

Qe kalimet ma të mëdha që priten me u ba së...

Afati kalimtar veror si çdo vit tjetër edhe tash ka qenë tejet i nxehtë dhe me disa super transferime. Ju sjellim edhe disa nga transferimet...

Prishtina sot prezenton 5 përforcimet e mëdha

Ekipi i Prishtinës ka ba 5 goditje në transferimet e lojtarëve, tue u përforcue për sezonin e ardhshëm. Armend Dallku asht goditja e madhe e...