E hënë, 11 Dhjetor 2017

Tema: trazina

Trazina në nji nga burgjet ma të mëdha në Britani

Trazina të shumta kanë shpërthye në nji nga burgjet ma të mëdha në Britani të Madhe. Oficerë të armatosun kanë shkue në Birmingham, në nji...
video

Pamje të rralla nga trazinat e vitit 1997 në Shqipni (video)

Jugu i Shqipnisë në 1997 ishte rajoni i parë, i cili nuk ju bind shtetit të asaj kohe, kur president ishte Sali Berisha dhe...
video

“Mbas marrëveshjes së Demarkacionit pritet me pasë trazina” (video)

https://www.youtube.com/watch?v=Py8V3zSqstQ

Hoxhaj e akuzon Serbinë se po don me nxitë trazina në...

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj e ka akuzue Serbinë për politikë agresioni dhe luftë speciale propagandistike kundër Kosovës. Simbas tij, me këtë propagandë...

“Gjykata Speciale mundet me sjell trazina”

Kryetari i ri i Organizatës se veteranëve të Luftës, Hysni Gucati ka paralajmërue se arrestimet eventuale dhe dënimi i komandantëve të Ushtrisë Çlirimtare të...

Çashtja çame trazon politikën greke, Kotzias thirret në interpelancë nga opozita

Çashtja çame dhe ndërhymja e komisionerit të Bashkimit Europian Johannes Hahn ka trazue ujnat edhe në politikën e mbrendshme të Greqisë. Dy deputetë të partisë...