E premte, 15 Dhjetor 2017

Tema: usain bolt

Usain Bolt për Halloween me femna super-seksi (video +18)

Usain Bolt, ka festue Haloween me femna super-skesi, raporton Gazetaolle.com nga mediat angleze. Si zakonisht, atleti nga Xhamajka, ka organizue ndejë me bukuroshe derisa ka...

Foto/Video: Bolt, ‘kampion’ jo veç n’vrapim, kqyreni skandalin e tij! (+18)

“Në shtrat me Usain Bolt”. Kështu shkruen tabloidi prestigjioz britanik, “The Sun”, i cili ka publikue disa foto, por edhe nji video ku sprinteri...

Bolt hyn n’histori, qe pse!

Usain Bolt ka fitue medaljen e artë në stafetën 4x100 metra që asht e treta e artë në këtë olimpiadë dhe e 9'ta në...

Provoi me imitue Bolt, por e pësoi randë..

Usain Bolt asht unik, me rezultatet që dhuron në pistë, por edhe me spektaklin para çdo gare. Kushdo që provon ta imitojë, jo veç...

Zyrtare: Vendimi i Usain Bolt për në Lojnat Olimpike

Tashma asht zyrtare, Komiteti Olimpik i Jamaica bani të ditun nëpërmjet nji konference për shtyp, grumbullimin dhe kështu edhe prezencën e Usain Bolt, në Lojnat...