E premte, 15 Dhjetor 2017

Tema: ushqimi

Sexy

Këto ushqime ju bajnë ma të fortë në seks (foto +18)

Ushqimi asht nji faktor kryesor që përcakton performancën tonë në krevet. ME hangër ushqime të duhuna mundet me ja dhanë nji nxitje epshit tuej. Nëse...
Truni

Ky asht ushqimi ma i mirë për trunin simbas shkencës

Gjanat e shijshme jo gjithmonë janë të shnetshme dhe anasjelltas. Ky asht edhe rasti i bajameve. Ato përmbajnë shumë vitamina dhe elementë të tjerë që ju...

Mos e huqni këtë video ku Trump me Abe ushqejnë peshqit

Presidenti amerikan, Donald Trump i kënaqi sot rrjetet sociale mbasi u fotografue tue gjuejt nji pako me ushqim për peshqit në nji liqen, me...

Seks të “çmendun” çdo natë? Zbulohet “ilaçi” (foto +18)

Përziemja e hudrës dhe tamblit mundet me tingëllue e çuditshme, por mbasi ju t’i mësoni krejt përfitimet shëndetësore, kjo pije ka me ju kthye...

Harrone viagrën, këto janë ushqimet që ju bajnë të fortë në...

Bostani : Fibrat e tretshme te bostani ndihmojnë qarkullimin e gjakut, që asht shumë i randësishëm për performancën në shtrat. Përveç kësaj, bostani përmban gjithashtu nji aminoacid...

Vueni nga hemorroidet? Qe çka nuk duheni me hangër?

“Merrni ma shumë fibra! Qëndroni të hidratuem!” Kjo asht këshilla e parë që ju jepet personave që vuejnë nga hemorroidet (zgjanim i enëve të gjakut...

Kjo asht arsyeja pse bostanin s’ban me hangër në mbramje!

Bostani asht shumë i shnetshëm – mirëpo vetëm nëse i përmbaheni kësaj rregulle. Bostani i sjell trupit tonë nji numër të madh të mirash. Falë...

Qe çka duheni me hangër për seks të paharruem, plus i...

Përziemja e hudrës dhe tamblit mundet me tingëllue e çuditshme, por mbasi ju t’i mësoni krejt përfitimet shëndetësore, kjo pije ka me ju kthye...

Doktori rus: E kam zbulue ushqimin kundër kancerit, kështu pregaditet

Profesor Hristo Mermerski pretendon se ky lloj ushqimi për trupin asht në gjendje me e largue kancerin. Kjo recetë pastron enët e gjakut, rrit sistemin imunitar, pastron...

Çka hajnë ma shumë kosovarët?

Qytetarët e Kosovës, hajnë ma shumë mish se bukë. Në tavolinat e tyne, mishi asht ushqimi kryesor me të cilën ngihen. Kështu tregojnë të dhanat...