E premte, 24 Nëntor 2017

Tema: vdekja

Vdes vrasësi serial ma i tmerrshëm në SHBA

Ka ndrrue jetë në moshën 83 vjeçare vrasësi serial amerikan, Charles Manson. Ai ishte shtrue në nji spital të Californisë para do dite, dhe...

Vdes çika e aktorit të njoftun kosovar, këto janë vargjet që...

Bubulina Lajçi, 34-vjeçare, çika e aktorit, Çun Lajçi, asht gjetë sot e vdekun në lagjen “Dardania” në Prishtinë. Policia e Kosovës e ka konfirmue lajmin...

E dhimbshme: Vdes në garë motoçiklisti i famshëm (video)

Kampioni i shumëfishtë anglez në motoçiklizëm, Daniel Hegarty ka humb jetën në garën e sotme e cila asht mbajt në Macau të Kinës. 31 vjeçari...

‘Capo dei capi’: Vdes në burg bossi i mafias, Toto Riina...

Bossi famëkeq i mafias siciliane, Toto Riina, ndrroi jetë në moshën 87-vjeçare. Mediat italiane raportojnë se ai vuente nga kanceri. Riina, ish-drejtues i ‘Cosa Nostra’, u...

Vdes nga overdoza rapperi i njoftun (foto)

Rapperi Lil Peep, emni i vërtetë i të cilit asht Gustav Ahr, ka vdekë nga overdoza e drogës. 21-vjeçari vdiq mbramjen e të Mërkurës, ndërsa...

Bjen nga ballkoni i godinës, diplomati i njoftun vdes në New...

Nji diplomat australian ka gjetë vdekjen, mbasi u rrxue nga nji ballkoni i nji godine në New York, derisa shoqnohej me miqtë. Julian Simpson, 30...
Aksidenti

Ky asht personi që ndrroi jetë mbasi u godit nga kerri...

Ardian Muçiqi, 30 vjeç, nga katundi Llapashticë e Epërme asht personi i cili ndrroi jetë mbramë nga plagët e marra nga goditja e nji...

Ky asht ndryshimi i madh i cili pritet me ndodhë, ditën...

Tue qenë se Mbretnesha e Britanisë së Madhe, Elizabeta e Dytë, asht në moshë të shtyme, mbretnia tashma ka ba pregaditjet për largimin e...

Gjendet nji person i vdekun në Gjakovë

Nji mashkull shqiptar ka raportue se ka pa nji viktimë pa sheja jete. Njisitet policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe...

Aksident i randë në Gjilanë, vdes nji grue!

Nga aksidenti i randë në magjistralen Bujanoc-Gjilan, ka ndrrue jetë nji grue. Siç mëson Indeksonline në aksident janë përfshi nji çift, por që vdekja e...