E premte, 15 Dhjetor 2017

Tema: video

PDK publikon video ku shihen persona derisa bartin kuti votimi në...

Partia Demokratike e Kosovës ka publikue disa videoxhirime ku shihen disa lëvizje të dyshimta të transportimit të votave nëpër qendra të votimit. Ata thojnë se...

Aktorët ma të famshëm mbledhen për me pshtue Universin (foto-video)

Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Benedict Cumberbatch, Mark Ruffalo, Chris Evans, Elizabeth Olsen, Paul Bettany,Tom Holland e shumë të tjerë janë grumbullue për me...

Fuqia e nji tërmeti, shihni reagimin e pazakontë të njerëzve (video)

https://youtu.be/VgCjTOtkfNw
video

Kur shqiptarët vjedhin n’Itali, shihni këtë video nga policia italiane!

Autoritetet italiane kanë shkatërrue nji bandë të grabitësve shqiptarë në Milano. Simbas mediave vendase, janë nxjerrë urdhën-arreste për 11 shqiptarë. Dhetë prej tyne kanë masë arrest...

Nji tjetër shqiptare me video porno dhe foto cullak (kujdes pamjet,+16)

Nji tjetër shqiptare ka shokue të gjithë tue i heq  krejt dhe tue dhurue foto cullak për fansat e saj. Por Jessica Ross, shqiptarja që...

Kush asht shqiptarja e cila e publikoi videon e saj porno!...

Shqiptarja me nënshtetësi amerikane, Myla Sinanaj publikoi disa foto nga video e saj pornografike ndërsa tash ka dalë video e plotë. Madje, Sinanaj nga Kosova...

Kjo asht video e kangës ku Johnny Depp ban seks treshe!...

Johnny Depp ka pranue se asht pjesë e videoklipit të çuditshëm të Marilyn Manson. Ai shfaqet në skena të nxeta me dy vajza, teksa ato...

Poza të nxeta nga Nicki Minaj për ‘Paper’, kjo foto e...

Ky vit ka qenë vërtetë i suksesshëm për reperen Nicki Minaj mbasi dy bashkëpunimet e saj 'No Frauds' dhe “Swalla” kanë kap majat e...

Kush kishte me fitue Luftën e Tretë: Amerika kundër Rusisë dhe...

Struktura e aleancës së SHBA've në Paqësor asht shumë e ndryshme nga ajo në Europë. Ka pas shqetësime rreth aleancës së SHBA've dhe përkushtimit të...
video

Kjo video po ban xhiron e botës, kjo asht arsyeja! (kujdes...

Kjo video ka ba xhiron e botës. Nji mafioz italian goditi brutalisht me kry nji gazetar, mbasi ai po e pyeste për lidhjet me ekstremin...