E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: vjedhja

adelina ismaili

Adelina Ismajli: Qysh e kapa ‘mat’ politikanin e njoftun tue vjedhë...

Kangëtarja e njoftun, e cila konsiderohet si diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismajli, ishte e ftueme në emisionin ‘Thumb’ ku ka folë për karrierën...
video

Kur shqiptarët vjedhin n’Itali, shihni këtë video nga policia italiane!

Autoritetet italiane kanë shkatërrue nji bandë të grabitësve shqiptarë në Milano. Simbas mediave vendase, janë nxjerrë urdhën-arreste për 11 shqiptarë. Dhetë prej tyne kanë masë arrest...

Kur vjedhen votat, qysh funkcionon metoda e ‘Trenit bullgar’

Partia Demokratike e Kosovës në nji konferencë për media akuzoi se në Mitrovicë ka vjedhje të votës dhe kjo simbas tyne po ndodhë me...

Bahtiri thotë se 7 fletëvotime janë vjedhë në Mitrovicë

Kandidati i AKR's për kryetar të Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka reague mbas situatës së krijueme, për shkak se simbas tij mungojnë 7 fletëvotime. Ai ka...

Keshni me lot me këtë video: Don me vjedh kerrin, por…(video)

Nji person, i cili po kërkonte me vjedh nji kerr, përfundoi pa pantolla kur shoferi i mjetit e tërhoqi zvarrë n'udhë. Hajduti ishte kapë te...

Kqyreni qysh hajnat vjedhin kerrin për 60 sekonda me teknologji të...

Nji video e publikueme nga mediat ndërkombëtare tregon krejt procesin e vjedhjes së nji kerri luksoz nga hajnat që ishin të pajisun me pajisje...

Rekord për hajni, vjedhen 36 herë, arrestohen 5 shqiptarë

Policia italiane ka shkatërrue nji grup shqiptarësh të cilët vidhnin banesa. Plot 36 vjedhje janë raportue në provincat Asti, Cuneo dhe Torino gjatë orëve të...

Prishtinasi publikon videon kur i vjedhet lokali, ofron shpërblim kush i...

Pronari i nji lokali në Prishtinë ofron shpërblim për personat që kanë me ofrue informacione për hajnat që grabitën lokalin e tij. Pronari i lokalit...

Kujdes kur përdorni bankomatet në Tiranë, qe çka mundet me ju...

Policia e Tiranës ka arrestue nji qytetar bullgar, mbasi që dyshohet të ketë vendosë pajisje për klonimin e kartelave në bankomate. Me këtë rast, policia...

De Biasi për mediat spanjolle: Natën e parë n’Shqipni, vendosa karrigen...

Ish-trajneri i Shqipnisë, Gianni de Biasi, tashma ka fillue aventurën e re në Spanjë në drejtimin e ekipit të Alaves. Në fakt, ekipi i de...