E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: wireless

iPhone 8 i jep fund problemeve, kjo asht metoda e re...

iPhone 8, apo qysh thuhet munde me u quejt iPhone X, smartphone i shumëpritun nga Apple për 10-vjetorin e tij, mundet me pasë nji sistem...

Iphone 8 ka me ba zgjidhjen e shumëpritun?

Së shpejti nuk keni me pasë nevojë që me i përdorë mbushësit tradicionalë me kabëll për me 'ushqye' iPhone'n tuej. “Foxconn”, nji kompani kineze që furnizon me pjesë...

Apple ka me i prezentue 3 versione të iPhone 8 dhe...

Apple pritet me i lansue tre versione të iPhone 8 vitin e ardhshëm, tue përfshi nji telefon të ri 5 inç. Kompania pritet me prezentue ridizajnimin ma...
video

Video: Snapchat prezenton syzet e veçanta “Spectacles”

Emni Snapchat asht zhdukë. Kjo mbasi kompania të Premten në nji artikull në Wall Street Journal ka ba të ditun se ka me ndërrue atë në...
video

Kqyreni mrekullinë e këtij mbushësi për telefona!

Derisa teknologjia avancon, nji problem madhor për shumë prej nesh mbetet bateria e telefonit dhe mënyra e mbushjes së tij. “OvRCharger”, mund të quhet pa...