E martë, 21 Nëntor 2017

Tema: xabi alonso

Iniesta: Sa më mungojnë këta dy lojtarë!

Mesfushori i Barcelona's, Andres Iniesta thotë se i mungon shoqnia e Xavi't dhe Xabi Alons's te Kombëtarja e Spanjes. Tre mesfushorët e naltëcekun ishin...