E diel, 21 Janar 2018

Tema: yjet

Tendenca e re erotike e yjeve… ‘vdesin’ me e nxjerr…(foto +16)

Edhe Pamela Anderson, tashma 50 vjeç, e pëlqen nji fustan të tillë. Po bahet modë që yjet të veshin fustane të çame deri nalt kofshës. Tendenca...

Pa censurë, kur yjet duen me tregue gjithçka veç me të...

Nëse keni ftoftë, këto foto kanë me jua ngritë temperaturat. Yjet e kanë ba të rrugës me ekspozue trupin e tyne vetëm me të mbrendshme. Nuk...

Mbani frymën: Skandalet e yjeve, ekspozojnë ma shumë se ç’duhet në...

Yjet janë mes presionit m’u dokë sa ma mirë në publik. Por, incidentet janë diçka thuejse t♪7 zakonshme. Kjo sidomos për shkak se veshjet po bahen...

Cullak dhe të nxehta: Yjet që kanë dalë qysh i ka...

Ky koleksion ka me jau ngritë temperaturat. Ai përmban disa prej yjeve që kanë vendosë të deshen plotësisht. Ashtu siç i ka ba nana, ato na...

Mbani frymën: Qe krejt yjet që e kanë tregue në publik!...

Shumë yje e kanë ba. Për shkak se duhet me ekspozue sa ma shumë mish, e teprojnë dhe tregojnë ma shumë se ç’duhet. Ky asht nji...
foto +18

Duen vemendje, hapin kambët dhe nxjerrin ‘zogun’ për publikun (foto +18)

Duen vemendje apo jo, VIP'at e Hollywood'it dijnë mirë se si me tërheqë vemendjen dhe me kthy kamerat drejt tyne. Të ftueme në aktivitete të...

Me dalë cullak për yjet asht ba normale, shihni këto pamje...

Duhet kohë, por gjanat fillojnë e bahen normale. Yjet kanë fillue me kthy në normalitet daljen cullak. Shumë prej tyne pozojnë në rrjetet sociale. Këto foto tregojnë...

Fotot e çmendunive, kqyreni çka bajnë yjet vetëm të duken seksi...

Tashma asht ba ma e lehtë me pasë nji trup seksi. Kjo falë ndërhymjeve të ndryshme. Yjet janë të parat që nxitojnë për me përmisue ose...

Yjet bajnë gara kush i ka ma të ngushta, qe të...

Yjet bajnë gara se kush vesh brekë sa ma të vogla, derisa postojnë fotot e tyne në rrjetet sociale. Se cilat ishin brekët ma seksi...

Ku po shkoni kështu? Këto yje po tranojnë rrjetin me fotot...

Disa thojnë se bikinit po vijnë tue u ba gjithmonë e ma të vogla. Por, duket se bikinit nuk po bahen të vogla. Megjithatë, dizajnet e...