E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: zheji

ardian-ndreca-800x728

Pse ambasadori Ndreca asht i bindun se Fevziu, Zheji, Shkullaku, Xhunga,...

Ardian Ndreca   Javën që shkoi u hap e u mbyll me shpejtësi rrufeje e pa lanë asnji gjurmë, si shumica e fenomeneve tek ne, çështja...

Kush po paguhet nga Beogradi, për me i prishë marrëdhaniet shqiptaro-franceze?

Artur Zheji Ajo çfarë po ndodh me heroin e Luftës së Kosovës dhe ish kryeministrin Haradinaj, është e rëndë dhe e gabuar. Të gjithë...