E premte, 15 Dhjetor 2017

Tema: zzlatan ibrahimovic

Sonte derbi i madh: Këta janë 11 lojtarët që kanë luejt...

Derbi i Milanos din me ofrue emocione të mëdha, gja që e ban derbin ma unik në botën e futbollit. Përgjatë historisë, jo shumë futbollistë...

Rrëfimi i rrallë i Ancelotti’t: Kështu e godita Ibrahimovic’in

Gjatë nji takimi pyetje-përgjigje me tifozët, trajneri i Bayern Munchen ka kallxue nji episod kurioz dhe të çuditshëm të ndodhun me sulmuesin e Manchester...

Zlatan Ibrahimovic dhe super kerret e tij

Zlatan Ibrahimovic asht nji nga sulmuesit ma të mirë. Krejt për forcën, karakterin e fort dhe për gollat psektakolar që ai shenon. Por askush nuk e...