Abrashi: Ruene këtë emision në Rrokum dhe mbas 4 vjete kam me dalë faqebardhë para juve (video)

Projektet e medha per Prishtinen jane ba me kerkesen e qytetarëve.

Keshtu ka thane ne Rrokum Roll të Televizionit Rrokum, kandidati i LDK’s per kryetar te Prishtines, Arban Abrashi.

Abrashi thote se ne Prishtine duhen me u angazhue kuadrot e Prishtines, ndersa ka kritikue qeverisjen aktuale, ku si thote ai, shumica e te punesuemve ne Komune dhe ne shkolla nuk jane nga kryeqyteti.

Abrashi ne vazhdim ka fole ma gjanesisht lidhun me projektet dhe prioritetet e tij per komunen e Prishtines, te cilat mundeni me i ndigjue ne videon e maposhtme te emisionit te plote.

Ai ka thane se krejt ata qe e ndigjojne kete emision, “le ta ruejnë, sepse mbas 4 vjete kam me ju dalë faqebardhë me kete emision”./Rrokum.TV

Emisioni i plotë: