Rrokum Night – Te ftuem: Artan Hoxha & Xheisara (emisioni i plote)

artan-hoxha-xheisara

 

Late Night Show i Televizionit Rrokum – Rrokum Night – moderue nga ylli i estrades shqiptare Kastro Zizo, i ka te ftuem dy figura publike te Tiranes: gazetarin e famshem investigativ Artan Hoxha, dhe kangetaren Xheisara.

Emisioni e ka terminin e rregullt te Shtunave ne oren 20:00.

Ndersa reprizat jane:

Te Shtunen ne 23:00 dhe te Diellen ne 23:00.