Erdogan

Erdogan me deklaratë të fortë për terroristin që kreu sulmin në...

"Terroristi që vrau 50 besimtarë myslimanë dhe plagosi rreth 50 të tjerë në xhamitë e Zelandës së Re javën e kalueme “ka me dhanë...

Rrokum.TV Live

Lajmet Qendrore

Shneta

Sport

Opinion

Sene Vene

Në Fokus

Përzgjedhja e Editorit

Jetë o Jetë

Rrokum.TV
JAVA N'RROKUM - Tema:Taksa ndaj Serbisë - I ftuem: Zenun Pajaziti, deputet i PDK's
39:54
MOMENTUM - Tema: Dialigu Kosovë - Serbi - I ftuem: Rrahman Paçarizi, opinionist
33:00
Java n'Rrokum - Tema: Autizmi - E ftume: Rezarta Musliu
02:18
MOMENTUM - Rrëfimi i artistit Gani Jakupi
01:04:18
MOMENTUM - 11 Vjet Pamvarësi. I ftuem: Ismail Tasholli, studiues i Filozofisë
41:44
MOMENTUM - Marrëveshja Kosovë-Serbi, mbrenda vitit? - I ftuem: Adri Nurellari
01:14:16
MOMENTUM - Dialogu Prishtinë-Beograd. I ftuem: Shkodran Ramadani, hulumtues
51:38
MOMENTUM - A po shkojme drejt bashkimit me Shqipnine? - I ftuem: Migjen Kelmendi, publicist
40:47
ZHVILLIMET POLITIKE
07:52
JAVA N'RROKUM (29.12.2018)
39:48
MOMENTUM - VITI 2008 NË OPTIKËN E LVV - I ftuem: Avni Zogiani, LVV
50:09
DIREKT! - Katolikët dhe Harmonia fetare - I ftuem: Don Lush Gjergji
56:20
JAVA n'RROKUM (22.12.2018)
51:17
MOMENTUM - I ftuem: Dardan Islami, analist
44:08
Direkt! - Dialogu i pafund - Azem Deliu, shkrimtar
01:06:11
DIREKT! - Gazetaria dhe Politika në Kosovë - Vehbi Kajtazi, Insajderi
01:24:05
MOMENTUM - Aktualiteti ne vend - I ftuem: Bajram Gecaj, ish keshilltar i Isa Mustafes
27:36
DIREKT! - A JEMI NË RRUGËN E DUHUN? - I ftuem: Milazim Krasniqi, profesor UP
01:01:05
DIREKT! - Kah po shkon PSD?! E ftueme: Shqipe Pantina
57:14
JAVA N'RROKUM (08.12.2018)
38:40
MOMENTUM - VITI QË LAJMË MBAS - I ftuem: Ardian Kastrati, profesor i shkencave politike
45:10
Direkt! Me Dimal Basha - A KA SIGURI N'KOSOVË? - I ftuem: Baki Kelani
55:37
DIREKT! ME DIMAL BASHA - Te ftuem: Vullnet Krasniqi (gazetar) dhe Hekuran Murati (ekonomist)
01:00:54
DIREKT! Me Dimal Basha - Te ftuem: Arben Gecaj (PDK) dhe Avni Zogiani (VV)
01:01:24
DIREKT! me Dimal Basha - I ftuem: Frasher Demaj, akademik (27.11.2018)
01:01:12
Veliaj: Do të vazhdojmë me projektin inovativ “Tumo” te Piramida - Top Channel Albania
01:19
DIREKT! me Dimal Basha (18.10.2018) - Të ftuem: Arjeta Miftari dhe Azem Deliu
01:03:47
DIREKT! me Dimal Basha (16.10.2018) I ftuem: Naser Osmani, deputet
01:03:20
MOMENTUM - I ftuem: Valon Syla. A ka deshtue ideja e korigjimit te kufijve?
50:49
DIREKT! me Dimal Basha - Perfitimet e Kosoves nga Diaspora (11.10.2018)
01:05:22
DIREKT! me Dimal Basha - A po diskriminohet komuniteti LGBTI?
01:02:57
MOMENTUM - I ftuem: Adri Nurellari, politolog / Referendumi ne Maqedoni
42:05
DIREKT! me Dimal Basha - Diskriminimi ndaj komunitetit LGBTI (04.10.2018)
01:00:32
Intervistë me Shkelzen Maliqi, publicist (03.10.2018)
18:09
DIREKT! me Dimal Basha - I ftuem: Dardan Islami, opinionist (02.10.2018)
01:01:07
MOMENTUM (28.09.2018) - E ftueme: Fitore Pacolli, LVV
55:28
DIREKT! me Dimal Basha - I ftuem: Elvis Hoxha, LVV (27.09.2018)
01:19:02
DIREKT! me Dimal Basha - Te ftuem: Aulone Memeti dhe Rron Gjinovci (25.09.2018)
01:04:36
MOMENTUM (21.09.2018) - I ftuem: Lutfi Haziri
46:29
DIREKT! me Dimal Basha (20.09.2018)
01:16:48
MOMENTUM - Marrëveshja finale. I ftuem: Ardian Arifaj, Këshilltar i Presidentit (14.09.2018)
39:57
DIREKT! Me Dimal Basha - Te ftuem: Mimoza Kusari-Lila dhe Vigan Qorrolli (13.09.2018)
01:00:02
MOMENTUM - Dialogu Prishtinë-Beograd. I ftuem: Migjen Kelmendi
42:13
DIREKT! Me Dimal Basha - I ftuem: Drilon Gashi, imam. Tema: Islami dhe Shkenca (#E36)
01:10:09