Kqyreni qysh rrxohet modelja e famshme

Pak ditë ma parë u zgjodh modelja e vitit, por të Mërkurën, gjatë sfilatës për Michael Kors në New York, Bella Hadid ka kalue momentin ma të keq në karrierën e saj si modele.

Bukuroshja 19 vjeçare doket se asht “tradhtue” nga kundrat e saj të nalta dhe asht rrxue gjatë sfilatës. Nji moment aspak i kandshëm për të.

Gjithçka ndodhi përpara tanë spektatorëve dhe fotografëve, që përfituen nga rasti ta regjistronin këtë moment të pakandshëm për Bella’n.

Por, si nji profesioniste e vërtetë, arriti të ngrihet dhe të përfundojë shfaqjen tue e shoqnue ngjarjen me nji buzëqeshje.

Shperndaje në: