Lajme aspak të mira për aktorin e njoftun turk

Gripi duhet të merret seriozisht në çdo rast. Ky asht përfundimi që ka arritë edhe aktori i njoftun Erkan Petekkaya, i cili tue u përpjekë me e kalue në kambë smundjen asht kapë nga Gripi i Derrit.

“Nuk e mora seriozisht dhe më kapi Gripi i Derrit”, tha Pettekkaya, i njoftun për rolin e Xhihanit në serialin “Fate të Kryqëzueme”.

Muejin e kaluem mediat turke raportuen se Pettekkaya ishte shtrue në nji spital privat në Stamboll.

Shperndaje në: