E provueme shkencërisht, femnat ‘i lshon shpirti’ për çokollada (video)

Simbas nji studimi, çokollada asht ushqimi ma i preferuem për femnat.

Mendohet se ky i mban larg stresit dhe anktheve.

Shperndaje në: