Luana ka me ju lanë pa koment me këto foto seksi (foto)

Moderatorja e njoftun e ekranit shqiptar, Luana Vjollca, shquhet për linjat tejet seksi.

Luana asht shumë aktive në rrjetet sociale ku ajo ndanë me fansat fotografi të shumta.

Ajo së fundmi ka publikue nji fotografi ku po mahnitë me pamjen e saj, dhe si gjithmonë edhe kësaj here, Vjollca duket e veshun me shumë stil.

 

2-luanaaa

Shperndaje në: