Modelja e njoftun vjen provokuese si kurrë ma parë (foto +16)

Emily Ratajkowski asht shfaqë seksi dhe provokuese në setin e ri fotografik. Modelja 26 vjecare, që ka plot 13,6 milionë ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, i zbavit shpesh herë fansat me foto seksi dhe cullak.

Ratajkowski ka realizue setin e saj të fundit, nga Italia, me imazhe të nxehta për revistën e njoftun “GQ”.

 

Shperndaje në: