Nis takimi i Hahn me Haradinajn

Komisioneri për Zgjanimin dhe Fqijsinë e mirë në Bashkimin Europian, Johannes Hahn, ka arritë në Kosovë.

Në këto momente ai asht në takim me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Haradinaj kishte thanë se mirëpret sygjerimet e komisionerit Hahn.

Shperndaje në: