Vucic: Qe çka fola me Putin’in

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vucic, asht deklarue se me presidentin e Rusisë, Vladimir Putin, ka diskutue pothuejse për gjitha temat kryesore që e brengosin shtetin e tij.

“Asht e randësishme për mue me theksue edhe nji herë se falënderoj Federatën ruse për mbështetjen që po i japin Serbisë dhe popullit serb për të mbështetë ruejtjen e integritetit territorial të Serbisë”, deklaroi Vucic,

Shperndaje në: