Kroatët sulmojnë lojtarët serbë, njani prej tyne kcen n’ujë prej tute (video)

Lojtarët serbë të ekipit të Crvena Zvezdas u sulmuen sot mbasdite në Split të Kroacisë, përderisa ishin ulë në nji kafe me fanellat e ekipit të tyne.

Disa të ri shkuen drejt tyne dhe filluen me i sulmue. Tre lojtarë nga ekipi serb ikën, njani prej tyne tue u gjuejt në ujë.

Këta janë lojtarët e Crvena Zvezdas të cilët pritej me u takue sot kundër Mornarit të Kroacisë, në sportin “water pollo”, mirëpo ata u kthyen në Boegrad menjiherë mbas këtij incidenti.

Shperndaje në: