Kqyrni qysh doket Tirana nga avionat e NATO’s (video)

Shihni këtë fluturim të mahnitshëm mbi Tiranë, nga kabina e pilotit të njanit prej avionave të Aeronautikës Ushtarake Italiane.

Avionat e NATO’s fluturuen në qiellin shqiptar në shej nderimi dhe mbështetjeje për kontributin e Shqipnisë në NATO.

Kjo video e publikue nga Ambasada Amerikane n’Tiranë.

360grade.al

Shperndaje në: