Champions League rikthehet me VAR

Champions League rikthehet këtë mesjavë për ndeshjet e 1/8 të finaleve, nji fazë që ka me u shoqnue me risi.

Tue nisë nga ky moment, në garën ma të randësishme europiane për ekipe ka me u përdorë sistemi VAR dhe sfidat që munden me shfrytëzue të parat këtë sistem janë Roma-Porto dhe Manchester United-PSG.

Shperndaje në: