Rrokum.TV Live

TARGET

Shneta

Sport

Opinion

Sene Vene

Në Fokus

Përzgjedhja e Editorit

Jetë o Jetë

Rrokum TV
Video thumbnail
MOMENTUM: I ftuem Faton Abdullahu, opinionist - Tema:Qeveria e re
38:24
Video thumbnail
MOMENTUM: I ftuem Valon Syla, opinionist - Tema: Sfidat e qeverisë së re
40:30
Video thumbnail
MOMENTUM: I ftuem - Shkodran Ramadani , politolog- TEMA: Koalicioni i ri qeverisës
55:58
Video thumbnail
MOMENTUM: I ftuem - Adri Nurellari, këshilltar i z.Kadri Veseli - TEMA: Zgjedhjet Parlamentare
43:40
Video thumbnail
MOMENTUM (23.09.2019) TEMA: Gratë në Politikë - e ftueme Eliza Hoxha, kandidate për deputete - PDK
37:52
Video thumbnail
MOMENTUM (19.09.2019)
47:14
Video thumbnail
RROKUM NIGHT ME MAKOLLIN - E ftueme: Zhaklin Lekatari, bllogere
58:50
Video thumbnail
Rrokum Night me Makollin - Te ftuem: Agnesa Vuthaj, Milot ETNON, Arday
58:02
Video thumbnail
RROKUM NIGHT ME MAKOLLIN - E ftueme: Syzana Mushkolaj, stiliste dhe fotografe
38:25
Video thumbnail
MOMENTUM - Tema: Situata Politike në vend - I ftuem: Ardian Kastrati, profesor
31:48
Video thumbnail
JAVA n'RROKUM - I ftuem: Ardian Syla, Kryeshef i bordit tê "Trepçës"
38:25
Video thumbnail
MOMENTUM - Tema: Transparenca e Partive Politike - I ftuem: Eugen Cakolli, Hulumtues
41:08
Video thumbnail
JAVA n'RROKUM - I ftuem: Imet Rrahmani, Deputet i LDK's
36:50
Video thumbnail
JAVA n'Rrokum - I ftuem: Albinot Maloku, Politolog
56:49
Video thumbnail
MOMENTUM - I ftuem: Haxhi Gashi . Tema: Kodi Civil i Kosovës
54:19
Video thumbnail
MOMENTUM (24.05.2019) Tema: Samiti i Berlinit - I ftuem Valon Syla - opinionist
49:30
Video thumbnail
JAVA N'RROKUM - I ftuem: Mergim Lushtaku , deputet i PDK
49:52
Video thumbnail
MOMENTUM - I ftuem: Valon Murati, kryetar i Lëvizjes për Bashkim - Dialogu Kosovë-Serbi
45:39
Video thumbnail
JAVA N'RROKUM - I ftuem: Shefqet Krasniqi, imam
55:52
Video thumbnail
MOMENTUM - Tema: Samiti i Berlinit - i ftuem Ardian Kastrati, Politolog
48:38
Video thumbnail
JAVA N'RROKUM - I ftuem: Valmir Elezi, KQZ
24:47
Video thumbnail
MOMENTUM - Zgjedhjet Presidenciale në Maqedonin e Veriut - I ftuem: Arben Ratkoceri (Koha.mk)
43:46
Video thumbnail
JAVA N'RROKUM -I ftuem: Luan Hasanaj "Let’s Do It Kosova”
42:09
Video thumbnail
JAVA N'RROKUM (20.04.2019) - I ftuem: Milaim Zeka, deputet
48:00
Video thumbnail
MOMENTUM - Tema: Arsimi në Kosovë - I ftuem Bujar Dugolli, Dekan
52:39
Video thumbnail
JAVA N'RROKUM - I ftuem: Xhafer Uka, autor anegdotash
51:00
Video thumbnail
MOMENTUM - Përceptimi i qytetarëve për Politikën Ndërkombëtare - I ftuem: Butrint Berisha, PIPS
46:48
Video thumbnail
MOMENTUM - Kodi i ri Civil i Kosovës, - Alfons LENTZE, programi i BE's në mbështetje të Kodit Civil
37:28
Video thumbnail
JAVA N'RROKUM - I ftuem: Ilir Murtezaj, Drejtori i ATK's
25:04
Video thumbnail
Java n'RROKUM - E ftueme: Valentina Bunjaku Rexhepi, deputete e LDK's
36:13
Video thumbnail
MOMENTUM - Tema: Situata Politike në vend - I ftuem: Arben Gecaj, opinionist
53:05
Video thumbnail
JAVA N'RROKUM - Tema:Taksa ndaj Serbisë - I ftuem: Zenun Pajaziti, deputet i PDK's
39:54
Video thumbnail
MOMENTUM - Tema: Dialigu Kosovë - Serbi - I ftuem: Rrahman Paçarizi, opinionist
33:00
Video thumbnail
Java n'Rrokum - Tema: Autizmi - E ftume: Rezarta Musliu
02:18
Video thumbnail
MOMENTUM - Rrëfimi i artistit Gani Jakupi
01:04:18
Video thumbnail
MOMENTUM - 11 Vjet Pamvarësi. I ftuem: Ismail Tasholli, studiues i Filozofisë
41:44
Video thumbnail
MOMENTUM - Marrëveshja Kosovë-Serbi, mbrenda vitit? - I ftuem: Adri Nurellari
01:14:16
Video thumbnail
MOMENTUM - Dialogu Prishtinë-Beograd. I ftuem: Shkodran Ramadani, hulumtues
51:38
Video thumbnail
MOMENTUM - A po shkojme drejt bashkimit me Shqipnine? - I ftuem: Migjen Kelmendi, publicist
40:47
Video thumbnail
ZHVILLIMET POLITIKE
07:52
Video thumbnail
JAVA N'RROKUM (29.12.2018)
39:48
Video thumbnail
MOMENTUM - VITI 2008 NË OPTIKËN E LVV - I ftuem: Avni Zogiani, LVV
50:09
Video thumbnail
DIREKT! - Katolikët dhe Harmonia fetare - I ftuem: Don Lush Gjergji
56:20
Video thumbnail
JAVA n'RROKUM (22.12.2018)
51:17
Video thumbnail
MOMENTUM - I ftuem: Dardan Islami, analist
44:08
Video thumbnail
Direkt! - Dialogu i pafund - Azem Deliu, shkrimtar
01:06:11
Video thumbnail
DIREKT! - Gazetaria dhe Politika në Kosovë - Vehbi Kajtazi, Insajderi
01:24:05
Video thumbnail
MOMENTUM - Aktualiteti ne vend - I ftuem: Bajram Gecaj, ish keshilltar i Isa Mustafes
27:36
Video thumbnail
DIREKT! - A JEMI NË RRUGËN E DUHUN? - I ftuem: Milazim Krasniqi, profesor UP
01:01:05
Video thumbnail
DIREKT! - Kah po shkon PSD?! E ftueme: Shqipe Pantina
57:14
Video thumbnail
JAVA N'RROKUM (08.12.2018)
38:40
Video thumbnail
MOMENTUM - VITI QË LAJMË MBAS - I ftuem: Ardian Kastrati, profesor i shkencave politike
45:10
Video thumbnail
Direkt! Me Dimal Basha - A KA SIGURI N'KOSOVË? - I ftuem: Baki Kelani
55:37
Video thumbnail
DIREKT! ME DIMAL BASHA - Te ftuem: Vullnet Krasniqi (gazetar) dhe Hekuran Murati (ekonomist)
01:00:54
Video thumbnail
DIREKT! Me Dimal Basha - Te ftuem: Arben Gecaj (PDK) dhe Avni Zogiani (VV)
01:01:24