“Mos ma prek mjekrën!” Faulli i çuditshëm ndaj James Harden (video)

Në kampionatin e basketbollit amerikan, NBA, u pa nji faull i çuditshëm ndaj James Harden.

Frank Mason, gjatë ndeshjes Houston Rockets-Sacramento Kings (127-101), ia kapi mjekrën Hardenit kur ky i fundit kishte topin. Harden nuk e priti aspak mirë këtë gjest dhe ia qiti topin te kambët kundërshtarit.

U desht ndërhymja e referave me i nda basketbollistët.

Shperndaje në: