Rikthehet Champions League, nis me nji përballje të nxehtë

Champions League

Sonte rikthehet gara ma pretigjioze e futbollit europian, Champions League.

Ne fazen me eliminim direkt, sonte luhen dy ndeshje, shkruen Rrokum.TV

Ne oren 21:00 luhen takimet Roma-Porto dhe Manchester United-PSG.

Shperndaje në: