Modelja e njoftun poston foto komplet cullak, kur ishte shtatzanë (kujdes, foto +18)

Modelja e njoftun dhe bashkëshortja e kangëtarit John Legend, Chrissy Teigen, ka publikue me rastin e Ditës së Nanës nji foto nudo, të realizueme gjatë periudhës së shtatzanisë së saj të dytë. Sikurse mundet me u kuptue, fotografia asht realizue menjiherë mbas dushit.

Shperndaje në: