Takimi mes Isa Mustafës dhe Shpend Ahmetit, ky asht njoftimi i fundit

Kryetari i LDK’s, Isa Mustafa, dhe ai i PSD’s, Shpend Ahmeti, kanë pasë me u takue ditën e nesërme.

Por ky takim asht shty me u mbajt javën tjetër.

Këtë e ka konfirmue anëtari i Kryesisë së PSD’s, Belgzim Kamberi.

Mustafa dhe Ahmeti kanë pasur që të takohen nesër. Mustafa e ka shtyrë takimin për arsye private familjare”, asht shprehë Kamberi.

“Kjo flet pozitivisht, ka një reflektim për të bashkuar opozitën. Mustafa ka reflektuar dhe ka ftuar edhe PSD-në. Ne ka një vjet që themi se opozita duhet të bashkërendohet. Takimi ka pasë të ndodh vetëm në mes të Mustafës dhe Ahmetit. Ky takim do të mbahet javën tjetër” tha Kamberi në Info Magazine.

Shperndaje në: