Ekstradohet i shumëkërkuemi Leutrim Latifi

Foto: Leutrim Latifi (në të majtë) dhe Kastriot Shala (në të djathtë)

I shumëkërkuemi Leutrim Latifi asht ekstradue nga Mali i zi për në Kosovë.

Burime të “Indeksonline” mësojnë se Latifi, që konsiderohej person me rrezikshmëni të naltë, asht tue u intervistue nga autoritetet kosovare.

Arrestimi i tij ishte ba në mes të muejit Fror në Mal të Zi.

Shperndaje në: